پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

13. آوریل 2018 - 10:05   |   کد مطلب: 296226
شاخ شمیران: صادق خدادادی گفت: در روزهای آینده مرکز چشم پزشکی و دندانپزشکی به صورت رایگان در ثلاث باباجانی با حضور تیم مجرب پزشکی تشکیل خواهد شد .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه هماهنگی حضور تیم مجرب چشم پزشکان و دندانپزشکی با فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در محل فرمانداری برگزار شد .

در این دیدار دکتر اسدی مشاور انجمن نور آوران سلامت با خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی دیدار کرد. فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این دیدار گزارشی از ویژگی و نیازمندی های شهرستان را بیان کرد و گفت : وسعت این شهرستان ،دوری از مرکز استان ،و نیز ازجمله محرومیت که اگر بخواهیم ارزیابی دقیق داشته باشیم میتوانیم از سیما آن را تشخیص دهیم. صادق خدادادی در ادامه مردم این شهرستان را مومن ، شریف، مرزدار و غیور خواند و نیز از رشادت ها و سلحشور های این مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز گفت .

خدادادی همچنین به سفر مقام معظم رهبری مدظله العالی به مناطق زلزله اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت آقا فرمودند این زلزله را به فرصت تبدیل کنیم لذا انتظار میرود در این راستا گام برداشته شود. خدادادی در ادامه سخنان خود نیز از اعزام گروه هاو تیم های پزشکی و متخصصان و...در ایام زلزله و نیز تلاش های دکتر پویان احمدی و مجموعه شبکه بهداشت شهرستان تقدیر کرد. فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت : برای استقرار مرکز چشم پزشکی و دندانپزشکی با تمام توان امکانات را بسیج خواهیم کرد و نیز انتظار داریم وزیر بهداشت شخصا در شهرستان بازدید نماید. دکتر اسدی مشاور انجمن نور آوران سلامت بیان کرد با همکاری دستگاهها در این مرکز علاوه بر ویزیت حوزه شهر درصد خواهیم بود مناطق محروم روستایی را نیز ساپرت کنیم .

دکتر اسدی بیان کرد این مرکز توسط انجمن نور سلامت شامل ۲چشم پزشک ،۱ اورتوپد و دو دندانپزشک تا سه ماه استقرار میابد . دکتر پویان احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هم در این جلسه علاوه بر ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته بیان کرد و گفت برای استقرار این مرکز امکانات ، محل و...را هماهنگ میکنیم.

دیدگاه شما