پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

15. آوریل 2018 - 12:12   |   کد مطلب: 296230
شاخ شمیران: فرماندار ثلاث باباجانی در جلسه شورای روستای فاقد بیکاری گفت : ثلاث باباجانی در حوزه گردشگری دارای پتانسیل های بالای است اما متاسفانه در این حوزه اقدامی صورت نگرفته است و عملکرد سازمان میراث فرهنگی در شهرستان ثلاث باباجانی قابل قبول نیست .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه شورای روستای فاقد بیکاری در شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور دستگاه های عضو در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار ثلاث باباجانیدر این جلسه اظهار داشت : از مسئولین درخواست می کنم هر گونه برنامه و پیشنهاد های ابلاغی را پیگیری و برآورد کنند و نگذارید ما از امکانات و خدمات دولت جا بمانیم .

 

صادق خدادادی گفت : ثلاث باباجانی پتانسیل های زیادی در حوزه های مختلف دارد و می توان با برنامه ریزی و همت اشتغال زایی ایجاد کرد.

 

 

خدادادی افزود : یکی از این پتانسیل های بالا در حوزه میراث فرهنگی است و شهرستان بکر ثلاث باباجانی می تواند موجب جذب گردشگران زیادی باشد.

 

فرماندار ثلاث باباجانی با اشاره به پیگیری های لازم در خصوص راه اندازی اداره میراث فرهنگی عنوان کرد : این مشکل را با مدیر کل مربوطه در میان گذاشته ام و حتی اتاق نیز آمده شده است و ایشان هم قول های داده اند .

 

 

صادق خدادادی با گلایه از عمکرد و برنامه های میراث فرهنگی در شهرستان ثلاث باباجانی گفت: ما متاسفانه شاهد هیچ گونه مکاتبه و کاری از سوی این اداره نیستم .

 

خدادادی با بیان اینکه سیب شهرستان ثلاث باباجانی یکی از با ارزش ترین و خوشمزه ترین سیب های استان و کشور است اما متاسفانه در خصوص معرفی این پتانسیل خوب هیچ کاری نشده است .

 

 

رئیس بانک امید و کار آفرین نیز در این جلسه اظهار داشت : آمادگی کامل در خصوص اعطاء تسهیلات به طرح های اشتغال زایی را داریم .

 

اسماعیل موسی با بیان اینکه ما از روستاهای که دارای طرح هستند استقبال خواهیم کرد افزود :  مردم عزیز روستاهای ثلاث باباجانی می توانند از خدمات این صندوق استفاده کنند .

دیدگاه شما