پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

17. آوریل 2018 - 12:15   |   کد مطلب: 296236
شاخ شمیران: فرماندار ثلاث باباجانی در جلسه ساماندهی هماهنگی دستگاه های متولی بازسازی شهرستان ثلاث باباجانی گفت : موانع اداری دست و پا گیر باید از سوی دستگاه های مربوطه در خصوص بازسازی منازل آسیب دیده زلزله زدگان برداشته و یا تسهیل شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، صبح امروز با حضور فرماندار ، مسئول ستاد معین استان کردستان ، شهرداری ، نظام مهندسی شهرستان و دفاتر طراحی جلسه ساماندهی هماهنگی دستگاه های متولی بازسازی شهرستان ثلاث باباجانی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی با گلایه از سازمان نظام مهندسی و دفاتر طراحی از کندی امورات اظهار داشت : ثلاث باباجانی شهرستانی محروم است و نباید برخی مسائل و امورات اداری موجب کندی در امر بازسازی شود .

 

صادق خدادادی با اشاره به خدمات دولت در خصوص بازسازی مناطق زلزله به مردم و دستگاه ها اظهار گفت : کسی حق ندارد با کم کاری خود موجب کندی در بازسازی شود.

 

 

خدادادی افزود : زلزله بحران بزرگی بود که پشت سر گذاشته شود و اکنون مسئولین به عنوان نمایندگان و مدافعین مردم باید تمام تلاش و توان خود را برای کمک به مردم زلزله زده به کار ببرند.

 

فرماندار ثلاث باباجانی همچنین گفت : کم کاری در امر بازسازی از هیچ ارگان و فردی قابل قبول نیست و دستگاه ها باید براساس برنامه زمانبدی شده که در این جلسه تعیین می شود عمل کنند.

 

مسئول عمران شهرداری تازه آباد نیز در این جلسه گفت : شهرداری تازه آباد تاکنون پرونده ۲۵۰ واحد راتحویل سازمان نظام مهندسی و دفاتر طراحی شهرستان ثلاث باباجانی داده شده است .

 

 

عثمان صالحی افزود :  تاکنون  جواب۱۷۷ واحد وارد شهرداری شده است و این پرونده ها نیز جهت سسیر مراحل قانونی تحویل بنیاد مسکن معین داده شده است.

 

نماینده سازمان نظام مهندسی ثلاث باباجانی نیز در این جلسه گفت : نقشه ۱۷۷ پلاک تحول شهرداری داده شده است .

 

مهدی علی ویسی افزود : مابقی پرونده ها نیز تا شنبه هفته آینده تحویل شهرداری داده خواهد شد.

 

 

مسئول ستاد معین استان کردستان نیز در این جلسه از شهرداری درخواست کرد : لیست کسانی که پرونده آنان آماده شده است را تحویل بنیاد مسکن معین قرار بدهند.

 

مهندس آور همچنین با اشاره به مشکلاتی که ناخواسته پیش آمده گفت : متاسفانه نوسانات ارزی تاثیر نامناسبی در قیمت ساخت منازل مسکونی مردم در مناطق زلزله زده به وجود آورده است .

 

هر کدام از مسئولین دفاتر طراحی شهرستان ثلاث باباجانی نیز در این جلسه نقطه نظرات خودشان را جهت بهبود شرایط کار بیان کردند.

دیدگاه شما