پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

19. آوریل 2018 - 16:27   |   کد مطلب: 296245
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمانشاه بیان کرد :
۲۰۰۰ روستا به اینترنت پرسرعت متصل می‌شوند
شاخ شمیران:مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمانشاه گفت : تا پایان سال 97 ۲۰۰۰ روستا در استان کرمانشاه به اینترنت پرسرعت متصل می‌شوند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، استاندار ، مدیران کل و فرمانداران مناطق زلزله زده در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمانشاه نیز در این جلسه با بیان اینکه بیش از ۲۹۵ میلیارد پروژه افتتاح شده است، گفت: ظرفیت پهنای باند استان از ۱۰ گیگ به ۱۴۱ گیگ و استفاده کنندگان از اینترنت به ۲۲ درصد افزایش یافته است.

 

وی در ادامه بیان کرد: قبل از دولت اینترنت، امکان فور جی فقط در یک شهر فراهم بود اما تا الان همه ۳۲ شهر استان  کرمانشاه به فور جی ارتقا پیدا کرده اند و بیش از ۹۸ درصد روستاهای کرمانشاه دارای تلفن است.

 

مهندس شهریار بهنیا با بیان اینکه قبلا ۱۰ روستا دارای اینترنت بودند، گفت: هم اکنون ۱۲۰۰ روستا مجهز به اینترنت هستند و تا پایان سال ۲۰۰۰ هزار روستا به اینترنت پر سرعت وصل می شوند.

 

 

وی با اشاره به اینکه در بحث اربعین نیز کار چند سال را در چند ماه انجام دادیم، افزود: بیش از ۲۰ کیلومتر فیبر نوری انجام دادیم، بعد از زلزله نیز بعد از ۱۵ دقیقه، ارتباطات دوباره با تلاش همکاران برقرار شد و با همکاری و کمک دیگر استان ها وضعیت تلفن همراه ظرف ۲۴ ساعت به شکل قبل از زلزله شد.

 

بهنیا همچنین گفت: یکی از برنامه‌های ما این است که روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت پرسرعت وصل شوند؛ همچنین استان کرمانشاه مرزی و کوهستانی است و درخواست احداث ۱۰۰ سایت برای جاده های فرعی استان کرمانشاه داریم. 

دیدگاه شما