پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

19. آوریل 2018 - 16:33   |   کد مطلب: 296246
شاخ شمیران: فرمانداران شهرستان های زلزله زده هر کدام به صورت مختصر مشکلات مربوط به شهرستان های خود را بیان کردند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، استاندار ، مدیران کل و فرمانداران مناطق زلزله زده در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

فرماندار سرپل ذهاب  نیز در این جلسه را اشتغال از  مباحث مهم در سرپل دانست و گفت: احداث فیبر نوری در مرز تیله‌کو برای ۲۰۰۰ هزار کولبر اشتغال ایجاد میکند.

 

وی با اشاره به وضعیت زلزله زدگان گفت: گرمای شدید در راه است و نیاز به وسایل سرمایشی دو چندان می شود، بحث ساماندهی چادرها و کانکس ها از دیگر مشکلات است و بیش از ۱۵۰۰ چادر و کانکس جمع آوری کردیم.

 

 

اکبری فرماندار قصر شیرین نیز گفت: امیدوارم تا پایان تیرماه بازسازی روستاها را به اتمام برسانیم. یکی از مشکلات این است که برخی از بانک ها بعد از یک ماه اخذ قسط های بازسازی را می خواهند در حالیکه کلیه وام های تعمیراتی ۶ ماه تنفس دارند و هیچ بانکی حق اخذ قسط ها را در این مدت زمان ذکر شده ندارد.

 

فرماندار گیلان غرب نیز با بیان اینکه کمک بلاعوض به مستاجرین زلزله زده شهری و روستای پرداخت نشده، گفت: سکونت گاه های عشایر نیز بلاتکلیف است و امیدوارم این مشکل هم حل شود.

 

لهونی فرماندار جوانرود در ادامه بیان کرد: تعدادی از مردم در جوانرود به دلیل اعتقادات مذهبی و به دلیل سود آن وام نمی گیرند و امیدواریم که در این حوزه تمهیداتی اندیشیده شود.

 

 

وی گفت: زلزله سبب کاهش ورود مسافران به این شهرستان شد از سویی بسته مرزها موجب مشکلاتی شده است و خواستار پیگیری در این زمینه هستیم.

دیدگاه شما