پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

19. آوریل 2018 - 16:41   |   کد مطلب: 296248
شاخ شمیران: مهندس بازوند در جلسه ستاد بازسازی در شهرستان ثلاث باباجانی گفت : سند ۷ برنامه‌ای برای رفع بیکاری کرمانشاه تدوین شده است و امیدوارم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه اشتغال کمک نمایند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، استاندار ، مدیران کل و فرمانداران مناطق زلزله زده در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

هوشنگ بازوند امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مشکلات این استان بیکاری است و در این راستا سندی با ۷ برنامه، پیش بینی های لازم برای رفع بیکاری تهیه شده و انتظار داریم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه مساعدت نمایند.

 

وی ایجاد فیبر نوری در بازارچه های  شیخ صله و تیله کو و شوشمی و سومار را از جمله مطالبات استان اعلام کرد و گفت: دولت مرکزی عراق درصدد رسمی کردن مرز شوشمی است و ایجاد فیبر نوری در سومار نیاز است و انتظار داریم مشکلات نقاط کور رفع شود.

 

بازوند با اشاره به فعالیت ستاد بازسازی گفت: هیچ بانکی حق ندارد بابت اقساط وام به کسانی که اسامی هایشان در لیست بنیاد مسکن به بانک ها ارسال شده پیامک به مشتریان آسیب دیده ارسال کند در غیر اینصورت برخورد خواهم کرد و تقاضا می کنم روی اعصاب مردم در خصوص ارسال پیامک نروند.

 

 

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ۹۵ هزار واحد در زلزله استان آسیب دیدند، گفت: ۳۵ هزار واحد احداثی و مابقی تعمیری است، تاکنون اقدامات خوبی شده است و ضمن تشکر از مهندس تابش و تیم ایشان که در تعطیلات هیچ کدام از ستادها کارشان را تعطیل نکردند اما متاسفانه این روند مناسب نیست.

 

وی گفت: امیدوارم قول رئیس جمهور در خصوص اتمام بازسازی واحدهای روستایی تا پایان شهریور عملیاتی شود و باید در این امر تلاش های بیشتری صورت بگیرد تا بازسازی خانه های روستایی تا پایان شهریور به پایان برسد.

 

بازوند با بیان اینکه حضور مقام معظم رهبری و رئیس جمهور در مناطق زلزله زده استان نقطه عطفی است که بعد از انقلاب بی سابقه بوده است، گفت: از هیئت دولت تشکر می کنم، دولت بیش از ۵۰۰۰ هزار میلیارد تومان برای زلزله زدگان مصوب کرده که بیش از ۸۰۰ میلیون تومان آن کمک های بلاعوض بوده است.

دیدگاه شما