پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

19. آوریل 2018 - 16:32   |   کد مطلب: 296251
شاخ شمیران: مهندس شهبازی گفت : با توجه به وعده قبلی و برنامه ریزی های صورت گرفته تمام تلاش مان را می کنیم تا پایان شهریورماه ساخت و ساز منازل روستایی تمام شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، استاندار ، مدیران کل و فرمانداران مناطق زلزله زده در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

رئیس ستادهای معین مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در این جلسه گفت : زلزله کرمانشاه با تمامی زلزله های که در کشور رخ داده است فرق داشت و این خاص بود چراکه هم شدت زیادی داشت و هم خسارات و محدوده زیادی را در بر گرفت.

 

وی بیان داشت : در این زلزله ۸ شهر و بیش از ۱۶۰۰ روستا استان کرمانشاه دچار آسیب های جدی شدند.

 

مهندس شهبازی گفت : ما تاکنون برای ۱۰۵ هزار واحد تشکل پرونده داده ایم و از این بین ۷ هزار واحد با بانک عقد قراردادشده اند.

 

این مقام مسئول افزود : کار با برنامه ریزی دارد پیش می رود و ما از دولت نیز تشکر می کنیم چراکه این اولین بار بود بعد از 36 ساعت از وقوع زلزله دولت اعتبارات را مصوبه کرد.

 

وی بیان داشت : کار خوب شروع شده و مردم هم مردمی خوب و پای کار و نجیب هستند.

 

 

مسئول ستادهای معین مناطق زلزله زده گفت : ۱۲ استان به عنوان ستادهای معین در مناطق زلزله زده حضور دارند.

 

مهندس شهبازی گفت : تا حالا حدود ۲۰ هزار واحد آوار برداری شده ، ۱۲ هزار واحد پی کنی شده و سقف 2 هزار واحد نیز زده شده است.

 

وی با اشاره به وقفه ای در کار بازسازی عنوان کرد : تعطیلات نوروز کمی وقفه در کار ایجاد کر و دلیل آن مسافرت برخی از مردم زلزله زده عزیز و پیمانکاران بود.

 

مسئول ستادهای معین مناطق زلزله زده خاطرنشان ساخت : تلاش می کنیم در قالب برنامه زمانبندی که پیشنهاد داده بودیم واحدهای روستای که ۱۲ هزار واحد هستند را تا پایان شهریور تحویل بدهیم.

 

وی در پایان گفت : ستاد بازسازی ۸ تن سیمان رایگان را به کسانی که خانه هایشان احداثی نوع 1 و 2 باشد می دهند.

دیدگاه شما