پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

20. آوریل 2018 - 14:46   |   کد مطلب: 296253
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : با انجام اصول دین می توانیم به بخشی های از وظایف دینی خود عمل کنیم و پایبندی به اصل دین است که مایه نجات ما می شود .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین ثلاث باباجانی به امامت ملا احمد شیخی در مسجد جامع شهر تازه آباد برگزار شد.

 

امام جمعه ثلاث باباجانی شهرستان ثلاث باباجانی در خطبه های این هفته از نماز جمعه گفت : ما باید وظایف خود را بشناسیم و باید آمادگی این را داشته باشیم تا در قیامت جواب سوالات ملائکه را بتوانیم بدهیم .

 

ملا احمد شیخی افزود : ما باید به عملکرد خود افتخار نکنیم چرا که در این دوره و زمانه عملکرد بخصوصی را نداریم پس باید خود را سربازی بدانیم که وظایف خود را بدانیم .

 

وی بیان داشت : اصل دین را باید به پا داریم و نگذاریم در این حوزه شکست بخوریم. ماموستا شیخی در ادامه اظهار داشت : باید به بخشش و گذشت پروردگار امید داشته باشیم و بزرگترین پشتوانه ما پروردگار است.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی همچنین گفت : اصل دین سرمایه مسلمانان است و نباید مسلمانان اجازه دهند این سرمایه را از دست بدهند.

 

ملا احمد شیخی با اشاره به آیات و احادیث عنوان کرد : خداوند می فرماید جنت را به کسی می دهد که جان و مالش را بدهد و این نشان می دهد باید زحمت و سختی بکشیم و از جان و مال خود بگذریم تا به هدیه الهی دست یابیم.

 

ماموستا شیخی افزود : تا سختی و رنج نکشیم صاحب گنج نخواهیم شد، پس بیاییم تا سرمایه خود را در اصل دین الهی قرار دهیم .

 

وی گفت : باید اسم فقط اسم پروردگار باشد و نام الله سرلوحه همه ی کارها و برنامه هایمان باشد و نگذاریم اسم الله فراموش شود .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت : لشکر زمین و آسمان متعلق به پروردگار هستند و هر کدام از موجودات به نوعی به ستایش پروردگار مشغول هستند.

 

ماموستا شیخی در پایان گفت : ملائکه ها با عظمتی که دارند همیشه مشغول ذکر پروردگار هستند و این نشان از اهمیت عبادت پروردگار دارد.

دیدگاه شما