پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

25. آوریل 2018 - 12:45   |   کد مطلب: 296260
شاخ شمیران: با حضور فرماندار و دستگاه های اجرایی و عضو ستاد ، جلسه ستاد سازماندهی جوانان در ثلاث باباجانی برگزار شد .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی و با حضور اعضای ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت در حوزه جوانان اظهار داشت : هر نوع فعالیت در حوزه جوانان بخصوص ازدواج و اشتغال در اولویت کاری باشد وبنابراین ستاد ساماندهی جوانان که با حضور کلیه دستگاههای اجرائی شهرستان تشکیل شده در راستای اقدامات دولت در حوزه جوانان متمرکزشود.

صادق خدادادی افزود : برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی موانع و مشکلات مربوط به ازدواج جوانان برطرف و فرهنگ ازدواج آسان هر بیشتر گسترش یابد.

خدادادی همچنین اظهار داشت : باید با برنامه ریزی مناسب و ارائه آموزشهای مختلف در زمینه مهارتهای زندگی، جوانان با برنامه و دارای مهارت لازم پرورش یافته  تا به عنوان مدیران و کارگزاران آینده با الگو برداری ازسیاستهای حقوق شهروندی در اداره و پیشرفت کشور نیز کمک نمایند.

فرماندار ثلاث باباجانی در ادامه به تشکیل کمیته ها و تعیین وظایف اشاره کرد و بیان نمود دستگاه های اجرایی به صورت مداوم گزارشات اقدامات انجام گرفته را تحویل دبیرخانه ستاد بدهند .

خدادادی در ادامه از دستگاه ها خواست زمینه ایجاد سمن ها را فراهم نمایند و در این راستا به تشکیل مجمع ازدواج تاکید کرد .

خدادادی در پایان به ویژگی و رشادت ها و نمادهای ماندگار شهرستان اشاره کرد و‌گفت : تشکیل سمن ایثار و شهادت برای افزایش فعالیت در این حوزه توسط جوانان و انتقال به نسل های بعدی ضروری است و ما باید زمینه ای فراهم کنیم که چهره شهرستان را که منطقه جنگی بوده نشان دهیم.

میرکی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان در این جلسه چه انسجام و همکاری ارگان ها در ستاد ساماندهی جوانان اشاره کرد و گفت برای برپایی نمایشگاه های تخصصی ،همایش ها و مسابقات دبیرخانه این ستاد آمادگی لازم را دارد .

رئوف محمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی نیز در این جلسه به برنامه های این مدیریت در حوزه جوانان اشاره کرد و گفت اعزام۲۸۳ دانش آموز به اردوگاه شهید باهنر کرمانشاه در برنامه داریم و از تاریخ ۹تا۱۶اردیبهشت دانش آموزان پیش دانشگاهی به اردوگاه های تهران برای بهره مندی از ظرفیت های فرهنگی و نیز توان افزایی اعزام میشوند.

محمدی در پایان از تشکیل سمن های مختص دانش آموزان برای نهادینه کردن استعدادها و نیز کادرسازی استقبال خواهد کرد ودر خصوص اعزام دانش آموزان برای مسابقات مختلف حمایت خواهد کرد.

دیدگاه شما