پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

24. آوریل 2018 - 12:58   |   کد مطلب: 296261
شاخ شمیران: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت : جانبازان سند زنده دفاع از کشور و وطن هستند و ما باید قدر و منزلت آنان را در همه ی حالات و زمان ها بگیریم .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مراسم روز جانباز در شهرستان ثلاث باباجانی با حضور خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی ،ماموستا شیخی امام جمعه شهرستان ،سرهنگ خزایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ،سرهنگ محمدی فرمانده انتظامی شهرستان ،مسئولین وجانبازان وخانواده های گرانقدرشان در مسجد امام شافعی شهرک شهید آشنایی برگزارشد.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم بیان کرد : ما در داخل کشور به روحیه رشادت و ایثارگری نیازمندیم و بحمداله مسئولین و مردم در جهت خدمت به مردم ایثارگرانه عمل می‌کنند. 

صادق خدادادی گفت : جانبازان به عنوان سندهای افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی شایسته هرگونه خدمت رسانی و تکریم می باشند. 

خدادادی افزود : بدون شک تکریم و تجلیل از جانبازان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش بسیار مؤثری داشته و اهمیت ویژه‌ای دارد.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم به نقش جوانان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیز اشاراتی کرد و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ثبت سمن ها با محوریت شهدا و جانبازان تمرکز نماید .

خدادادی در پایان افزود مناطق جنگی شهرستان باید به یادمان تبدیل شود و در همین راستا پیگیری هایی نیز شده است .

ماموستا شیخی امام‌جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم خاطراتی از دوران دفاع مقدس تعریف کرد .

ماموستا شیخی در ادامه سخنان خود به رشادت های این مرز و بوم اشاره کردو گفت :منطقه ما حتی مورد حمله شیمیایی قرارگرفت و به روستای مرزی شیخ صالح که چندین بار مورد این حملات قرارگرفت اشاره کرد .

منصوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم ضمن تبریک روز جانباز بیان کرد تکریم وارج نهادن به خانواده جانبازان و ایثارگران وظیفه همه ماست .

منصوری دراین مراسم برنامه های این بنیاد در آینده و وضعیت ایثارگری شهرستان را تشریح کرد.

در این مراسم از ۳جانباز سرافراز تقدیر و دیدار با ۲۰خانواده جانبازان انجام شد م

دیدگاه شما