پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

27. آوریل 2018 - 14:49   |   کد مطلب: 296262
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت: وزارت اطلاعات در همه ی دوره ها پاکترین دستگاه بوده است و اقدامات و کارهای آنان گرچه در خفا و سکوت خبری صورت می گیرد اما بسیار ارزشمند است.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین ثلاث باباجانی در مسجد جامع شهر تازه آباد به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ابتدای خطبه های این هفته از نماز جمعه با تبریک سالروز فرارسیدن روز سربازان گمنام امام زمان گفت : وزارت اطلاعات در همه ی زمان ها ، پاکترین دستگاه کشور بوده است .

ملا احمد شیخی با تشکر از همه ی خدمات و اقدامات وزارت اطلاعات گفت : وزارت اطلاعات و تشکیلات زیر مجموعه آن وابسته به هیچ جناحی نیستند و مدافعین نظام ، انقلاب و آرمان های آن هستند.

ماموستا شیخی با اشاره به کارها و برنامه های پسندیده وزارت اطلاعات اظهار داشت : هیچگاه هدف و برنامه های این وزارت خانه مچ گیری نبوده است و در برخورد با تخلفات از کسی صرف نظر نکرده اند .

شیخی همچنین گفت : هدف سربازان گمنام امام زمان اصلاح است و موفقیت های آنان در این حوزه چشمگیر است .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه بیان داشت : مبارز با مفسدان اجتماعی ، اقتصادی ، اخلاقی و اخلالگران امنیتی بدونه تبعیض برخورد و توطئه های مختلف در این حوزه ها را خنثی کرده اند .

ملا احمد شیخی گفت : این عزیزان همیشه در صحنه هستند و نیازی به تقدیر و تشکر ندارند بلکه در راه رضای خداوند متعال شبانه روز در حال خدمت هستند .

ماموستا شیخی گفت : نیروهای وزارت اطلاعات در گمنامی کارهای بزرگی را انجام می دهند و ما امروز از همه ی زحمت آنان تقدیر و تشکر می کنیم .

ملا احمد شیخی در بخش دیگری از خطبه های این هفته از نماز جمعه اظهار داشت : ما مردمان این منطقه محروم و مرزی هیچ سرمایه و یا کارخانه آنچنانی نداریم که زندگی مرفه ی برای خود و خانواده و بستگان خود مهیا کنیم .

ملا احمد شیخی گفت : همچنین ما کارخانه و یا ترانزیت و یا ... نداریم که به وسیله آن مشغول تجارت باشیم و از این رو نباید کاری کنیم که قیامت خودمان را هم از دست بدهیم.

ماموستا شیخی افزود: وقتی دنیا و رفاهیات آن را نداریم نباید کاری کنیم که قیامت خود را از دست بدهیم .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت : باید با رعایت اصول دین خود را در قیامت سربلند کنیم .

دیدگاه شما