پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

29. آوریل 2018 - 13:54   |   کد مطلب: 296265
مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی خبر داد:
تمامی مدارس تخریبی و تعمیری ثلاث باباجانی تعیین تکلیف شده اند
شاخ شمیران:مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در حاشیه بازدید از مدارس تخریبی منطقه میرآباد و روستاهای حشمر ،جوجار گفت: با انتخاب پیمانکاران ، تمام پروژه ها و مدارس تخریبی و آسیب دیده از زلزله شهرستان تعیین تکلیف شده اند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت : تمامی مدارس آسیب دیده از زلزله در شهرستان ثلاث باباجانی تعیین تکلیف شده اند.

 

رئوف محمدی در حاشیه بازدید از روستاهای میرآباد ،عبدالخاکی ،حشمر ،عزیز آباد ، جوجار گفت: مدارس روستای میرآباد و روستاهای مذکور و سایر پروژه ها شهرستان ثلاث باباجانی که در زلزله آبان ماه آسیب و یا تخریب شده اند تعیین وضعیت شده اند.

 

محمدی افزود : با توجه به اهمیت مقوله تعلیم و تربیت استارت بسیاری از مدارس نیز زده شده است .

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه خاطر نشان ساخت : تعدادی از مدارس در شهرستان وضعیت شان با آمدن پیمانکار مشخص شده است .

 

وی افزود : آن دسته از مدارس که تاکنون عملیات احداث و یا تعمیر آنها شروع نشده در آینده ای نزدیک با اعتبار ی که خیرین اختصاص داده اند ،پیمانکار آنها از طریق مناقصه معلوم وعملیات بازسازی آنها نیز آغاز خواهد شد.

 

 

رئوف محمدی ابراز امیدواری کرد : با شروع سال تحصیلی آینده شهرستان از لحاظ فضای آموزشی مشکل  جدی  نداشته باشد.

 

 

محمدی در پایان گفت : با پیگیری های به عمل آمده و قول مساعد مدیر کل نوسازی تعداد 30 دستگاه کولر برای کلاس های کانکسی مدارس شهرستان اختصاص داده شد که در روزهای آتی تحویل آموزش و پرورش شهرستان خواهد شد.

دیدگاه شما