پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

30. آوریل 2018 - 13:31   |   کد مطلب: 296266
شاخ شمیران: شریف صوفی رئیس ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های ثلاث باباجانی و جوانرود پیام تبریکی به مناسبت روز کارگر صادر کرد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، متن این پیام به شرح ذیل است .

‍ بسمه تعالی

هفته کارو کارگر فرصت تجلیل از کار و تلاش بندگانی است که در راه سعادت و سربلندی و پیشرفت امور جامعه با جدیت گام برمی دارند.

این هفته ، شایسته کارگران شریف ایرانی است که در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم و عزت آن، نقش سازنده و حضوری فعال داشته اند و در این مناسبت فرخنده، تبریکات صمیمانه خود را بحضور آنها و یکایک کارگران ایران اسلامی عرض می کنم. لازم است به روان پاک شهیدان کارگری که برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی ایران عزیز در هشت سال دفاع مقدس، جان خود را تقدیم به آرامش و قدرت امروزی کشورمان کردند، درود بفرستم.

منطقه اورامانات که در زمان دفاع مقدس نقش ویژه ای را در مقابله با دشمن متجاوز بعثی و توطئه گران اجیر شده دشمنان قسم خورده انقالاب اسلامی داشته است اکنون نیز بسان گذشته می کوشد اعتلای ایران اسلامی را به عنوان یک نقشه راه در مسیر افتخارآفرینی های خود بیش از پیش تداوم بخشد.

خداوند منان را شاکریم که در اورامانات سربلند همچون شاهو، کارگران متعهدی فعالیت دارند که به عشق آبادانی ایران اسلامی با همت و غیرت خود تلاش می کنند و به برکت عزم جزم آنان و همکاری و همراهی مسئولان در این خطه از میهن عزیز، مسیر پیشرفت هموارتر شده و امید می رود در آینده ای نزدیک، منطقه ای آبادتر را به فرزندان خود تحویل دهیم.

رسول گرامی اسلام (ص) دست کارگری را که بر اثر کار و فعالیت روزانه ورم کرده بود، بلند کرده و فرمودند: این دستی است که آتش جهنم آن را نمی سوزاند، این دستی است که خدا و رسولش آن را دوست می دارند و کسی که از دسترنج خود روزی اش را فراهم کند خداوند با نظر رحمت به وی می نگرد.

در این فرخنده روز و هفته مبارک ، بوسه بر دستان کارگرانی می زنیم که مورد تکریم رسول گرامی اسلام و بزرگان دین و سرمایه بی بدیل ملت هستند. ما را ببخشید، اگر لحظه های دشوار مجاهداتتان را قدردان نبوده ایم.

محمد شریف صوفی

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان جوانرود و ثلاث باباجانی

دیدگاه شما