پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

1. می 2018 - 19:09   |   کد مطلب: 296267
شاخ شمیران:همایش بزرگداشت مقام معلم با حضور مسئولین ، فرهنگیان و خانواده های آنان در سالن امتحانات آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، همایش بزرگداشت مقام معلم با حضور امام جمعه شهرستان ، نماینده اورامانات ، فرماندار، مسئولین شهرستانی ،فرهنگیان و خانواده آنان در سالن امتحانات اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

 رئیس اداره آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین همایش ،از همدلی و همکاری عوامل آموزش و پرورش شهرستان جهت پشبرد اهداف آموزشی در شهرسان خبر داد .

 

رئوف محمدی گفت : در جامعه ای که آموزش و پرورش پویا و فعال داشته باشد آن جامعه مسیر پیشرفت و ترقی را زودتر از دیگر کشورها طی خواهد کرد.

 

 

محمدی افزود : آموزش و پرورش پویا نیز نیازمند معلمین پویا و دلسوز و دانش آموزان کوشا و تلاشگر است.

 

 

وی بیان داشت : از این رو برای رسیدن به هدف بزرگ آموزش و پرورش نیاز به تلاش و همت آحاد جامعه ، مسئولین و دست اندرکاران دارد تا بتوانیم شاهد آموزش و پرورش پویا و فعال باشیم.

 

رئیس همچنین اشاره ای هم به پیشرفت ها علمی ، فرهنگی و ورزشی فرهنگیان و دانش آموزان ثلاث باباجانی کرد.

 

 

رئوف محمدی در ادامه هدف این همایش را ارج نهادن به مقام شامخ بزرگانی عنوان کرد که در تمام عرصه ها و همواره از وجود خود گذشته تا بتوانند به انسانهای دیگری وجود ببخشند.

 

محمدی در پایان از همه ی فرهنگیانی که با سختی ، محرومیت و مشقت در این نقطه محروم و مرزی خدمت می کنند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

در ادامه برنامه نیز از بازنشستگان و برترین های علمی و آموزشی شهرستان ثلاث باباجانی تقدیر به عمل آمد.

 

لازم به ذکر است برگزاری سرود دانش آموزی ، تک خوانی ، اجرای برنامه نی نوازی از دیگر برنامه های این همایش بود.

 

دیدگاه شما