پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

30. آوریل 2018 - 14:05   |   کد مطلب: 296269
شاخ شمیران:جلسه تنظیم بازار شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به ریاست فرماندار ثلاث باباجانی برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه تنظیم بازار شهرستان ثلاث باباجانی با حضور فرماندار ثلاث باباجانی ، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن استان کرمانشاه و تعدادی دیگر از مسئولین این سازمان و مسئولین ادارات شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این جلسه با انتقاد از افزایش بدون دلیل برخی از کالاها انتقاد کرد.

 

صادق خدادادی گفت : متاسفانه نبود بازرسی های مثتمر در ایام بحران زلزله موجب سوء استفاده برخی ها شده است و مسئولین ذیربط باید در این خصوص اقدام نمایند.

 

خدادادی با بیان اینکه نباید از بازرسی ها غافل شد اظهار داشت : باید در بازرسی ها دقت زیادی به کار برد و در این امر با قانون شکنان برخورد جدی صورت گیرد تا دیگران به فکر سوء استفاده و گول زدن مردم و گران کردن اجناس نباشند.

 

 

وی بیان داشت : مردم شهرستان ثلاث باباجانی مردمانی با ایمان و با شرف هستند و از این رو باید کیفیت کالاها و خدماتی که به آنها داده می شود خوب و در شان این مردم باشد.

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به وضعیت نانوایی های شهرستان خواستار رسیدگی بیشتر به وضعیت نانوایی ها و ارتقاء سطح نان ها در نانوایی های شهرستان شد.

 

خدادادی با انتقاد و گلایه از برخی از ادارات گفت : اداره صنعت و معدن و اتحادیه ها باید مسائل و مشکلات مغازه داران و اصناف در حوزه بازسازی را پیگیری و برطرف نماید.

 

صادق خدادادی گفت : نباید شهرستان ثلاث باباجانی در این حوزه در رتبه آخر باشد چرا که جایگاه شهرستان این نیست.

 

خدادادی افزود: بنده همیشه آماده هستیم تا مشکلات مردم را حل کنیم و شبانه روز اتاقم بر روی مسئولین باز است .

 

 

وی افزود : خدمت رسانی به مردم وظیفه مسئولین است و باید در این راستا توقف نکنیم و همیشه در فکر مشکل مردم باشیم.

 

فرماندار ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت : بیش از ۲ هزار کانکس و چادر جمع آوری شده است و شهر دارد به شکل اول خود بر می گردد.

 

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن استان کرمانشاه نیز در این جلسه از دغدغه های فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی تقدیر و تشکر کرد.

 

مهندس سجادی راد گفت : اکیپ های صنعت و معدن باید کمتر از ۴ نفر نباشد . باید اکیپ های شبکه بهداشت و درمان هم این اکیپ را همراهی کنند.

 

این مقام مسئول افزود : در ماه دو بار نیروی می فرستیم ثلاث باباجانی تا رسیدگی ها بیشتر و دقیق تر باشند و اصناف باید این امر را اطلاع رسانی کند.

 

وی همچنین گفت : سعی می کنیم نیروهای تخصصی بفرستیم تا کار به بهترین شکل ممکن اجرا شود .

 

معاون بازرسی  و نظارت سازمان صنعت و معدن استان کرمانشاه عنوان کرد : انتظار داریم بقیه ادارات و نهادها هم گروه های خودشون رو بفرستند و به قول معروف کار گروهی بهتر نتیجه می دهد .

 

 

سجادی راد همچنین در خصوص قیمت شن و ماسه گفت : همکاران ما در حال بررسی و برآورد قیمت واقعی آنها هستند.

 

وی در ادامه بیان داشت : به ماه مبارک رمضانی نزدیک میشم و با توجه به افزایش برخی کالاها دولت برنامه های در دست اقدام دارد که ان شاءالله قبل از ماه رمضان انجام خواهد شد.

 

بخشدار ازگله نیز در این جلسه اظهار داشت : با توجه به وقوع زلزله مسائل کلان در ساخت و ساز از بتن و میلگرد گرفته تا کپی برگه قیمت ها افزایش چشم گیری داشتند مثلا داشتیم که هر برگه کپی ۱۰۰۰ تومان گرفته می شود.

 

جادریان افزود : انتظار می رود در شرایطی که مردم بیشتر به حمایت دستگاه های نظارتی نیاز دارند بازدیدها مضاعف شود تا جلوی این گونه سوء استفاده ها گرفته شود.

 

 

وی در پایان گفت : انتظار داریم با توجه به بحران زلزله و در کانون زلزله بودن شهر ازگله ، این شهر هم به صورت ویژه دیده شود.

 

رئیس اداره غله و بازرگانی شهرستان های اورامانات در این جلسه اظهار داشت : در شهرستان به اندازه کافی نان در اختیار مردم است اما مشکل کیفیت نان است .

 

منوچهری گفت : تلاش های برای ارتقاء کیفیت نان شده است و از جمله خرید آرد های باکیفیت تر از جمله این برنامه ها بود.

 

 

این مقام مسئول افزود : در ثلاث باباجانی ۲۸ واحد نانوایی یارانه ای داریم که ۱۱ تا از آن مربوط به روستاها می شود.

 

وی بیان داشت : انتظاری که از عزیزان صنعت و معدن داریم تشدید بازدیدها و ارائه گزارش ها به دستگاه های مرتبط است.

 

رئیس اداره غله و بازرگانی شهرستان های اورامانات : کیفیت آرد یکی از شاخص های کیفیت نان است و مابقی مسائل از جمله دستگاه پخت و ... تاثیر در کیفیت نان دارند .

 

وی همچنین بیان داشت : اگه موارد دیگری بود که در حوزه اختیارات ما باشد در خدمت هستیم.

 

مسئول ستاد معین استان کردستان نیز در این جلسه اظهار داشت : آمار همکاران ما با آمار اداره صنعت و معدن  در خصوص مغازه های تخریبی و تعمیری همخوانی ندارند .

 

مهندس آور گفت : تا الان ۸۴۰ واحد صنفی تعمیری داشتیم که ۴۶۸ مورد تشکیل پرونده دادند و تاکنون نیز ۴۶۰ مورد تعمیر شده اند و نزدیک ۳۵۰ واحد هم تعمیری مانده که تشکیل پرونده نداده اند.

 

وی افزود : همچنین تاکنون نیز ۸۵ واحد صنفی احداثی شناسایی و تشکیل پرونده شده است.

 

 

مسئول ستاد معین استان کردستان گفت : در خصوص واحدهای احداثی تاکنون ۴۱ مورد تشکیل پرونده و ۲۴ مورد عملیاتی شده است.

 

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی نیز از اعلام آمادگی گشت مشترک بازرسی ها خبر داد.

 

مهندس حسن ویسی افزود : در خصوص اقلام حمایتی در ماه رمضان نیز سازمان جهادکشاورزی برنامه های در دست اقدام دارد که ان شا ءالله در صورت نهایی شدن نحو این برنامه ها اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مهندس ویسی با اشاره به بافت فرهنگی و مذهبی منطقه و ذائقه مردم اظهار داشت : مردم ثلاث باباجانی از گوشت مرغ و قرمز منجمد کمتر استفاده می کنند و بیشتر تمایل مردم شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان برنج است.

 

وی همچنین گفت : در خصوص پرونده های طویله ها ما بالغ ۲۵۰۰ پرونده داریم و دامداران محترم برای ساخت باید از تیپ های مختلف نقشه در خصوص بازسازی طویله ها استفاده کنند.

دیدگاه شما