پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

7. می 2018 - 15:43   |   کد مطلب: 296270
شاخ شمیران: جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ثلاث باباجانی در سال جدید به ریاست فرماندار و دستگاه های اجرای شهرستان برگزار شد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.

 

در این جلسه فرماندار ثلاث باباجانی با تشکر از نورایی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه که فردی دلسوز است.

صادق خدادادی با اشاره به مشکلات شهرستان ثلاث باباجانی گفت : در حوزه راه بسیار مشکل داریم.

 

خدادادی افزود : در بحث آب بخصوص مناطق روستای نیز مشکلات زیادی داریم .

 

وی بیان داشت : حتی آب برخی از روستای اطراف شهر تازه آباد از آب شهر تازه آباد تامین می شود و مخزن جدید شهر نیز تاکنون نیز ۸۰ درصد پیشرفت کرده است .

 

فرماندار ثلاث باباجانی با اشاره به وظیفه دینی و شرعی مسئولین گفت :در پایان سال هر کسی نامه اعمال خود را دنیا و قیامت دریافت خواهد کرد.

 

 

نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه نیز در این جلسه گفت : اختصاص اعتبارات امسال ۱۰۰ درصد بوده است و با توجه به اینکه پایان سال مالی تیرماه است باید در جذب اعتبارات تسریع شود.

مهندس نورایی افزود : برخی از ادارات جواب مکاتبات در خصوص اعتبارات را نداده اند .

 

در ادامه مسئولین ادارات شهرستان نیز به ترتیب به بررسی اعتبارات ادارات خود پرداختند.

 

 

محمودی رئیس اداره بهزیستی گفت : اعتبار این اداره ۵ میلیون بوده است و آن هم برای تامین و تخصیص امکانات یکی از مهدکودک های شهرستان هزینه شده است.

 

رئیس دامپزشکی ثلاث باباجانی نیز گفت : ۴۷ میلیون و ۵۰۰  تومان در ۵ بخش در ۳ فاز هزینه شده است .

 

دکتر مرادی افزود : این اعتبارات برای مقابله با بیماری های دامی هزینه شده است .

 

مدیر جهادکشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی نیز گفت : اعتبارات این اداره نیز صددرصد تخصیص یافته است.

 

 

وی همچنین در خصوص کشت زعفران نیز گفت : خریدهایمان را کرده ایم و همچنین آبرسانی سیار به باغات سرچاو انجام شده است .

 

رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان ثلاث باباجانی نیز گفت : اعتبارات این اداره ۱۵ میلیون تومان بوده است که براساس سرفصل های تعریف شده ، هزینه شده است.

 

مدیر کانون فرهنگی و پرورشی فکری کودکان ثلاث باباجانی گفت : اعتبارات این نهاد ۱۰ میلیون تومان بوده است که تمامی هزینه تخصیص گرفته شده است.

 

 

رئیس اداره آموزش و پرورش نیز گفت : اعتبارات این سازمان در ثلاث باباجانی ۳ میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان بوده است که برای پروژه های نیمه تمام و جدید اختصاص یافته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ثلاث باباجانی هم در این جلسه گفت : برای استخر ثلاث باباجانی ۸۵۰ میلیون تومان و برای زمین چمن هم ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است که به زودی پیمانکار این پروژه ها مشخص خواهند شد.

 

رئیس اداره محیط زیست نیز در این جلسه گفت : اعتبارات این اداره ۵۰ میلیون تومان بوده است که صرف حقوق پرسنل و نیروهای به کار گیری شده در حوزه محیط زیست شده است .

 

در ادامه جلسه نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه از پیگیری های فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی و مسئولین شهرستان تشکر کرد.

 

مهندس نورایی گفت : اعتباراتی که به ثلاث باباجانی اختصاص یافته ، بسیار خوب است .

 

 

وی خاطرنشان ساخت : نزدیک به ۴۱ میلیارد تومان در قالب ۱۴۲ پروژه در شهرستان ثلاث باباجانی موافقت نامه آن مبادله شده است .

 

این مقام مسئول افزود : مسئولین محترم می توانند با همت بالا از این اعتبارات استفاده کنند و بسیاری از مشکلات حل شود.

 

مهندس نورایی گفت : از محل اعتبارات زلزله نیز اعتبارات خوبی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه داده شده است که ان شاءالله امسال حتما اجرایی خواهد شد .

 

وی بیان داشت : در بخش های که صدرصد تحقق نیافته است امیدواریم بتوانیم جذب کنیم و گامی هرچند کوچک در راستای محرومیت زدایی این شهرستان برداریم.

 

 

نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت : ۹۰ هزار میلیارد تومان ما ظرفیت داریم و این به همت ما مسولین بستگی دارد.

 

مهندس نورایی خاطرنشان ساخت : اعتبار راه ثلاث باباجانی که سال گذشته ۲۰ میلیارد تومان بوده و برگشت خورده بود ، خوشبختانه امسال قول دادند که به شهرستان ثلاث باباجانی داده شود.

 

وی گفت : انتظار داریم عملکردها و پرداختی های پروژه ها از سوی مسئولین ادارات شهرستان مکتوب داده شود تا بررسی شود .

 

دیدگاه شما