پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

8. می 2018 - 10:20   |   کد مطلب: 296277
شاخ شمیران:معاون آموزش و پژوهش نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه گفت: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری تمام خدماتی که به طلبه ‌های اهل تشیع ارائه می‌شود باید طلبه ‌های اهل تسنن نیز از آن بهره ‌مند شوند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، امیر حشمتی با اشاره به ۹۰ طلبه مدیر و مدرس در استان، گفت: نزدیک به ۲۵۰ طلبه اهل سنت مشغول تحصیل فقه امام شافعی در ۲۰ مدرسه علوم دینی در استان کرمانشاه هستند.

 

حشمتی اظهار داشت: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری تمام خدماتی که به طلبه ‌های اهل تشیع ارائه می‌شود باید طلبه‌ های اهل تسنن نیز از آن بهره ‌مند شوند.

 

وی تصریح کرد: خدماتی که به طلبه‌ های اهل سنت در مدارس علوم دینی ارائه می‌شود؛ شامل آموزش و پژوهش، برگزاری کارگاه ‌های پژوهشی، علمی، خدمات درمانی و بیمه، اردویی، تفریحی و…. است.

 

امیر حشمتی با بیان اینکه این خدمات نیز به مدیران و مدرسان نیز ارائه می‌شود، بیان داشت: طلبه ‌های اهل سنت می‌توانند در قالب طرح سرباز طلبه در مدارس علوم دینی اهل سنت به فعالیت بپردازند.

 

حشمتی تصریح کرد: ۹۰ نفر طلبه نیز به عنوان مدیر و مدرس در مدارس علوم دینی مشغول تدریس در منطقه بوده و بیشتر افراد مشغول به تحصیل از منطقه اورامانات هستند.

 

معاون آموزش و پژوهش نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پایان به تحصیل خواهران اهل سنت در ۲ مدرسه علوم دینی استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: سال گذشته با گرفتن مجوز از تهران، ۲ مدرسه علوم دینی با عنوان محمد رسول ‌الله (ص) و وحدت در شهرستان ‌های سرپل‌ ذهاب و ثلاث‌ باباجانی تاسیس شده است.

دیدگاه شما