پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

27. می 2018 - 16:10   |   کد مطلب: 296296
شاخ شمیران: جلسه هم اندیشی روحانیون شهرستان ثلاث باباجانی بافرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در مسجد امام شافعی برگزارشد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، فرماندار ثلاث باباجانی در این جلسه با اشاره به نقش و جایگاه روحانیون اظهار داشت : ماموستایان بعنوان اشخاص بانفوذ ومردمی نقش مهمی را در توسعه و پیشرفت همه جانبه منطقه دارند.

 

 

خدادادی تصریح کرد: روحانیون در اجرایی شدن سیاست های کلی نظام در سطح جامعه نقش بسیار مهمی را دارند و انتظار داریم در خطبه ها و مراسمات برای مردم شفاف سازی نمایند

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ثلاث باباجانی ادامه داد: روحانیون و علما از مهم ترین کسانی هستند که همواره از سوی مردم مورد مشورت قرار گرفته و از این طریق راهنمای خوبی برای مردم به حساب می آیند لذا با توجه به جایگاه ویژه روحانیون مردم هم انتطار دارند که مشکلات آنها را مطرح و پیگیری نمایند.

 

 

فرماندار اضافه کرد: در ترویج فرهنگ مشارکت در شهرستان خصوصاً در سطح روستاها روحانیون نقش ویژه ای را دارند که با این عمل می توانند روند اجرایی شدن برنامه ها را تسریع بخشند.

 

 

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان اظهار داشت: شهرستان در حال بازسازی و روند به خوبی پیش میرود و روحانیون همکاری های لازم را داشته باشند که انشالله شاهد رشد و توسعه همه جانبه شهرستان باشیم

 

 

سرهنگ خزایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان،مانوستا شیخی امام جمعه شهرستان،ماموستابراتی امام جمعه بخش ازگله نیز سخنانی را ایراد نمودند و تعدادی از روحانیون به نمایندگی مشکلات را بیان نمودند.

دیدگاه شما