پربیننده ها

آخرین اخبار

14. خرداد 1393 - 12:43   |   کد مطلب: 204683
شاخ شمیران : به منظور ارتباط هر چه بهتر و نزدیکتر مردم با مسئولین محل ویژه ارتباط مردم با مسئولین شهرستان در سایت شاخ شمیران راه اندازی شد .

تلگرام

پایگاه خبری تحلیلی خبری شاخ شمیران ، به عنوان بزرگترین پایگاه اطلاع رسانی در شهرستان مرزی و جنگ زده ثلاث باباجانی در ابتکاری نو محل ویژه ای برای سخن و ارتباط مردم با  مسئولین شهرستان راه اندازی کرده است .
 
از این پس مردم می توانند پیام خود را از طریق پایگاه خبری تحلیلی شاخ شمیران به گوش مسئولان شهرستان ثلاث باباجانی برسانند .
 
بازدیدکنندگان محترم از این پس می توانند برنامه ها ، عملکرد و راهکارهای ، انتقادها ، پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیکی mahmod.rahimi78@yahoo.com  و یا درج متن خود در قسمت نظرات سایت با ذکر نام فرد و شماره همراه ، مطلب مورد نظر را در اختیار این پایگاه خبری قرار دهند .
 
همچنین بازدیدکنندگان باید رعایت قوانین و مقرارت مطبوعات و فضای مجازی را به عمل آورند و این پایگاه خبری تنها مطالبی را منتشر می کند که بر اساس قانون و مقرارت و اسناد معتبر باشد و از انتشار هرگونه اظهار نظر جهت دار ، سلیقه ای و بی مفهوم  ، تنش زا و ... خودداری می کند  .
 
لازم به یاد آوری است پایگاه خبری تحلیلی شاخ شمیران در ویرایش مطالب ارسالی آزاد است .

دیدگاه شما