پربیننده ها

آخرین اخبار

26. خرداد 1393 - 10:50   |   کد مطلب: 210709
یکی از کشاورزان ثلاث باباجانی /
80 هکتار باغ زیتون و انار در معرض نابودی
شاخ شمیران : یکی از کاربران پایگاه خبری شاخ شمیران از نعمت الله منوچهری خواستار پیگیری وضعیت نامناسب 80 هکتار باغ زیتون و انار شد .

تلگرام

مطلب زیر توسط یکی از کاربران شاخ شمیران و از طریق نظرات  برای سایت ارسال شده است. شاخ شمیران بر حسب کارکرد رسانه ای خود، تلاش خود را برای پاسخگویی سازمان و مسئولان مرتبط با این درخواست به عمل می آورد که نتیجه این پیگیری در قالب گزارش زیر برای اطلاع مخاطب محترم منتشر می گردد.
 
طرح مشکل:
 
با سلام خدمت نماینده محترم آقای منوچهری، تمامی مدیران دلسوز و مدیر سایت شاخ شمیران
درخصوص مشکلات روستای قالیچه وباغهای زیتون انار وغیره باغداران به میزان 80 هکتار که مدت 6سال متوالیست آب آبیاری به آنها نرسیده وایستگاه پمپاژآن باکارشناسی خوب راه اندازی نگردیده و  محل استقرار ایستگاه بسیاربد میباشد .
 
متاسفانه مدیریت جهاد کشاورزی نیمه ناتمام و با عجله تحویل مردم داد و به نوعی خود را به کوچه ها داده که مردم توان بار مالی و راه اندازی آن راندارند .لذا با توجه به تونل آب رسانی نوسود وکارگاه کردی قاسمان قالیچه فرموده مقام معظم رهبری و نام گذاری امسال  به نام سال اقتصاد و فرهنگ ملی باعزم مدیریت جهادی از نماینده محترم درخواست میشودکه با کارگاه قالیچه و مدیر محترم جهاد کشاورزی درخصوص انتقال آب وکمک های مساعدهماهنگی لازم صورت گیرد تا شاهد شکوفای باغات فوق و رفع مشکلات باغداران باشیم  .
با تشکر
برهان ویسی 09183328048

دیدگاه شما