پربیننده ها

آخرین اخبار

6. تير 1393 - 14:33   |   کد مطلب: 217498
شاخ شمیران : یکی از شهروندان ثلاث باباجانی از مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی به دلیل عدم ارائه عملکرد به مردم انتقاد کرد .

تلگرام

مطلب زیر توسط یکی از کاربران شاخ شمیران و از طریق نظرات  برای سایت ارسال شده است. شاخ شمیران بر حسب کارکرد رسانه ای خود، تلاش خود را برای پاسخگویی سازمان و مسئولان مرتبط با این درخواست به عمل می آورد که نتیجه این پیگیری در قالب گزارش زیر برای اطلاع مخاطب محترم منتشر می گردد.
 
طرح مشکل:
 
با عرض تشکر ویژه از مدیریت محترم سایت وزین شاخ شمیران در راه اندازی قسمت مربوط به سخن مسولین بامردم و متقابلا نکاتی را یاد آور میشویم . با گذشت فرآخوان نزدیک به دو ماه از راه اندازی این قسمت متاسفانه هنوز هیچکدام از مسولین اجرای سطح منطقه در باره عملکرد خویش و یا پاسخگویی به مردم مطلبی را ارائه نداده اندکه جای بسیار تاسف دارد.
 
نگارنده این مطلب بر این باورم که ما در کشوری زندگی می کنیم که یکی از دموکراتیک ترین کشورهادر جهان می باشیم به این معنا که در تمام 35سال از عمر کیان اسلامی مان نزدیک به 35انتخابات برگزار کرده ایم که در هیچ کشوری سابقه نداشته است و به این دموکراسی دینی که مرهون هدایتهای امام راحل و رهبری عزیز و خون شهدا و ایثار گری ایثارگران دارد. به خود می بالیم و براین باوریم که یکی از ارکان دموکراسی پس از تثبیت دولت ها همانا پاسخگویی دولتمردان در مورد عملکرد خویش به مردم است که حتی رییس جمهور محترم در مدت کوتاه نزدیک به یکسال عملکرد خویش را در رسانه ها و بخصوص رسانه ملی به اطلاع مردم رسانده و استاندار محترم کرمانشاه نیزگزارش روزانه عملکرد خویش را در رسانه ها منتشر می کنند تا مورد قضاوت عمومی قرار گیرد.
 
باتوجه به اینکه اکثریت مدیران ثلاث دوره چهار ساله از دوران مدیریتشان میگذرد بهترین زمان برای ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به مردم است .امیدواریم مسولان محلی به فراخوان مدیریت محترم سایت شاخ شمیران لبیک گفته و عملکرد خویش را بیان دارند تا از روی عملکردها مدیران قضاوت شوند تا خدای نکرده بدون اطلاع از عملکردشان منتقدان پای از وادی انصاف بیرون نگذارند و دچار بی انصافی نشوند واگر این چنین شود نباید بر هیچکس خرده گرفت .

دیدگاه شما