پربیننده ها

آخرین اخبار

8. مرداد 1393 - 21:34   |   کد مطلب: 232760
برخی از فرهنگیان شرکتی تبدیل وضعیت شده به پیمانی و رسمی درخواست پیگیری سنوات خود از نماینده مجلس اورامانات در مجلس شورای اسلامی شدند .

تلگرام

مطلب زیر توسط یکی از کاربران شاخ شمیران و از طریق نظرات  برای سایت ارسال شده است. شاخ شمیران بر حسب کارکرد رسانه ای خود، تلاش خود را برای پاسخگویی سازمان و مسئولان مرتبط با این درخواست به عمل می آورد که نتیجه این پیگیری در قالب گزارش زیر برای اطلاع مخاطب محترم منتشر می گردد.
 
طرح مشکل:
 
با سلام
 
خبر  احتساب سنوات شرکتی بعضی نیروهای حال حاضر پیمانی را شنیدیم و گفتیم تیری است در تاریکی شاید نماینده مجلس اورامانات این دردنامه را ببیند عده ای از نیروی های شرکتی قدیم و پیمانی حال حاضر که بعضی از ما بیش از 14 سال سنوات شرکتی اون هم صرفا کار در آموزش و پرورش داریم که متاسفانه بعد از این همه سال پیمانی شدیم.
 
با این وصف متاسفانه سنوات گذشته شرکتی برای ما محسوب نشد و الان بعد از حداقل 9 سال و عده ای 14 سال خدمت باید از صفر شروع کنیم که سن بعضی از ما از مرز 48 سال نیز گذشته است .
 
این در حالی است که تمام خدمت برای آموزش و پرورش ،تمام زندگی برای آموزش و پرورش ،تمام هزینه را آموزش و پرورش به وسیله شرکتهای واسطه ای پرداخت کرده کل بیمه ما پرداخت شده و همه در تامین اجتماعی نیز موجود است تازه بعد از 15 سال بیایم از صفر شروع کنیم خدا را هم خوش نمیاد .

دیدگاه شما