نمایش 1 - 10 از 201
وبلاگ " بانو "
شاخ شمیران:گاهی ما هم در مورد دیگران همین طور فکر میکنیم، نمی فهمیم که شوخی کوچک ما شاید همان قطره ای بوده است که جامی پُر از درد و رنج را لبریز کرده.
وبلاگ " قلم شخصی "
شاخ شمیران:از دیدگاه طب سنتی برخی از غذاها برای رفع غم و اندوه، افسردگی و وسواس بسیار مفید است؛ مانند: گوشت گوسفند زرده تخم‌مرغ نیم‌برشت (عسلی) شیر فرنی شیربرنج سوپ جو، بوییدن و خوردن سیب مخصوصاً سیب گلاب، دمنوش "به"، شربت تخم بالنگو همراه با گلاب و زعفران، مصرف دمنوش استخودوس بسیار خوب است.
وبلاگ " بسیج فرهنگیان "
شاخ شمیران:با اندک تعمقی متوجه می شویم این تکرار مدلها و معطلی تاریخ در شهرمان بسیار مشهود است در واقع در شهرمان تاریخ را بسیار معطل کردیم چهار سال گلایه و انتقاد و عدم رضایت ولی موقع عمل باز همان خطاها تکرار میگردند و باز چهار سال دیگر و انتقادها و نارضایتی ها .
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
شاخ شمیران:وقتی که اجازه نمیدهند که شما برای زمین خودت از بیرون آب بیاوری، باید چاه حفر کنی و از درون زمین خودت آب بیرون بیاوری تا محتاج ‌آب آن همسایه‌ی بخیل نباشی؛ باید از درون خود استمداد کنیم و بتوانیم کارها را پیش ببریم.(گزیده از بیانات رهبر انقلاب حرم مطهر رضوی ۱۳۹۴/۰۱/۰۱)
وبلاگ " تریبون آزاد "
شاخ شمیران:استرس مزمن موجب می شود غدد آدرنال بدن انسان عملکرد درستی نداشته باشند که ممکن است به فشار خون پایین در زمان استرس شدید منجر شود.
وبلاگ " آسیب اجتماعی "
شاخ شمیران:در کشورهای دیگر، بیش از ١٠ درصد از متجاوزان جنسی که دستگیر شده اند، افراد زیر ١٨ سال هستند. در جامعه ما تعداد نوجوانان متهم به جرم جنسی که در کانون های اصلاح و تربیت به سر می برند،
وبلاگ " سلامت باشیم "
شاخ شمیران:درد در انگشت ها، پشت ساق پا وکف پا (کلسیم، پتاسیم منیزیم) 2- شکاف در گوشه لب ها (گروه ویتامین B) 3- احساس خستگی (B2)
وبلاگ " کرند کرد "
شاخ شمیران: خوردن هندوانه برای اشخاص سرد مزاج تولید درد مفاصل می کند و در این موارد خنثی کننده زیان هندوانه، عسل و قند و امثال آن است.
وبلاگ " راضیه "
شاخ شمیران: عفیف بمان بانــو در را ببند بگذار در بزنند .
وبلاگ " عشایر "
شاخ شمیران: سی ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ، ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ ، ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ میخواستن با جونشون ﻣﻌﺒﺮ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻨﺪ.

صفحه‌ها